MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Vase 6252608

nr 625 2608

VASE

Cloisonné, height: 15, wear, damages.

Cloisonné, höjd: 15

Condition: slitage, skador

300

SEK 300

Monday February 22 2010
at 19:11:16

22/2 01:04:55 1      Vinnande bud